Referencje

1  2  3
Rent'n'Rule www.rentnrule.com
Joanna Siwińska-Kopera
Bardzo profesjonalna obsługa, świetna organizacja pracy, bardzo sprawne i szybkie wdrożenie projektu w życie właściwie bez większego wysiłku z mojej strony, nie było żadnym problemem to, że mieszkamy w innych miastach - komunikacja wzorowa. Pani Ania bardzo uważnie słucha zaleceń/sugestii sama proponując najlepsze rozwiązania. Polecam każdemu zabieganemu Przedsiębiorcy, praca z Panią Anią to czysta przyjemność i najwyższy poziom profesjonalizmu, o co niestety bardzo trudno na tym rynku. Mam nadzieję, że będzie prowadziła naszą stronę już zawsze!
Kancelaria OLC www.kancelaria-olc.pl
Kancelaria OLC
Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązanej współpracy oraz wykonanych stron internetowych. Szczególną uwagę zwracamy na bardzo dobry i szybki kontakt oraz pomoc w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z obsługą stron. Polecamy Digital Guru jako partnera godnego zaufania i profesjonalnego w każdym calu.
Moje Makarony www.mojemakarony.pl
Karolina
Współpraca z Firmą Digital Guru przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Wszystkie sugestie, pytania i wątpliwości zostały dokładnie wytłumaczone i uwzględnione. W każdej chwili wiem, że mogłam liczyć na pomoc i ani razu się nie zawiodłam. Jestem bardzo zadowolona z projektu, jaki został dla mnie stworzony, uważam że wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie i co najważniejsze terminowo. W zasadzie każdy pomysł został natychmiast zrealizowany, a w kilkudziesięciu wiadomościach krok po kroku wszystko dokładnie wyjaśnione. Jestem bardzo wdzięczna Pani Ani za wszystkie dodatkowe rady i podpowiedzi w tworzeniu strony. Na wiele rzeczy sama nie potrafiłabym zwrócić uwagi, a współpracując z takim Fachowcem nie musiałam się o nic martwić. Wszystkim z czystym sumieniem polecam współpracę z Digital Guru.
Mebis Sp. z o.o. www.mebis.com.pl
Ewelina Szymczak
Cierpliwość, umiejętność słuchania i elastyczność to cechy, którymi firma Digital Guru zdobyła nasze serca. Po wielokrotnej zmianie koncepcji, przedstawianiu przez nas coraz to nowej wizji tego jak chcielibyśmy, żeby wyglądała nasza strona, firma Digital Guru zaproponowała satysfakcjonujące i zaskakujące rozwiązania, tym samym wyszła na przeciw naszym potrzebom i oczekiwaniom, za co bardzo dziękujemy. Współpracę z firmą Digital Guru polecamy wszystkim tym, którzy cenią sobie profesjonalizm na każdej płaszczyźnie współpracy.
Moje Wypieki www.mojewypieki.com
Dorota Świątkowska
Z firmą Digital Guru współpracuję już od 3 lat, od momentu przeniesienia swojego bloga z platformy blogowej na własną stronę www. Tym razem zwróciłam się z prośbą o redesign bloga, unowocześnienie, dodanie świeżego tchnienia, przejrzystości i wielu dodatkowych funkcji dla użytkowników. Ponadto zależało mi na wykonaniu responsywnej wersji mobilnej strony dopasowanej do wszystkich urządzeń dostępnych na rynku w chwili obecnej.
Powierzone zadanie zostało wykonane przejrzyście, fachowo i terminowo. Żaden mój mail nie pozostał bez odpowiedzi. Szczególnie na uwagę zasługuje zawsze nienaganny stosunek do klienta i wysoka kultura osobista podczas kontaktów mailowych. Pani Ania profesjonalnie, sumiennie i cierpliwie (jestem zupełnie ‘zielona’ w zagadnieniach programistycznych) informowała mnie o postępie prac i na bieżąco konsultowała ze mną wszystkie zmiany na blogu.
Współpraca z Digital Guru jest przyjemna i bezproblemowa, mogę ‘spać’ spokojnie, wiedząc, że powierzyłam swój blog w dobre ręce. A blog zawsze dobrze wygląda i pracuje według najnowszych standardów, dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam. Nie mogłabym być bardziej zadowolona ze współpracy i polecam Digital Guru jako profesjonalnego partnera w zakresie obsługi informatycznej.
MrChecker.pl www.mrchecker.pl
Grzegorz Soliński
Digital Guru w roli webMastera charakteryzuje się:
- zdyscyplinowaniem, które pozytywnie wpływa na postęp projektu;
- rzetelnością, która eliminuje wątpliwości przy ocenie realizacji postępu prac;
- terminowością - nie wymaga dalszego rozwinięcia;
- postawą "can do" i kreatywnością w kontekście zgłaszanych kwestii technicznych;
- dostępnością - co jest chyba unikalne w branży.
1  2  3
do góry