Referencje

1  2  3  4
Rehabilitacja Jagodno www.rehabilitacjajagodno.pl
www.rehabilitacjajagodno.pl
Z Panią Anną współpracuję już nie pierwszy raz i chyba sam fakt tego, że zawsze zwracam się o pomoc do Niej świadczy o tym, jak dobrym jest specjalistą w swojej dziedzinie. Duży plus za dokładność, staranność i przede wszystkim rzetelność. Bardzo gorąco polecam!
Everyday Delicious https://www.everyday-delicious.pl
Aleksandra
Pani Ania wykonała dla mnie szereg zmian mojego bloga, w tym zmianę adresu strony, dodanie certyfikatów SSL, optymalizację pluginów oraz dopracowanie wyglądu strony pod moje preferecje. Wszystko zostało dopasowane do dwóch wersji językowych, w których strona jest prowadzona. Pani Ania z dużą cierpliwością odpowiadała na wszystkie moje pytania, a zmiany na stronie zostały wykonane profesjonalnie. Polecam!
Psychoedukacyjnie www.psychoedukacyjnie.pl
Małgorzata
Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego mojego bloga. Współpraca z Panią Anną była dla mnie bardzo satysfakcjonująca. Pani Anna była bardzo cierpliwa kiedy zmieniałam koncepcję, szybko wprowadzała zmiany, informowała mnie o postępie w tworzeniu strony, tłumaczyła i proponowała ciekawe rozwiązania. Czuję, że zaopiekowano się mną kompleksowo.
Rent'n'Rule www.rentnrule.com
Joanna Siwińska-Kopera
Bardzo profesjonalna obsługa, świetna organizacja pracy, bardzo sprawne i szybkie wdrożenie projektu w życie właściwie bez większego wysiłku z mojej strony, nie było żadnym problemem to, że mieszkamy w innych miastach - komunikacja wzorowa. Pani Ania bardzo uważnie słucha zaleceń/sugestii sama proponując najlepsze rozwiązania. Polecam każdemu zabieganemu Przedsiębiorcy, praca z Panią Anią to czysta przyjemność i najwyższy poziom profesjonalizmu, o co niestety bardzo trudno na tym rynku. Mam nadzieję, że będzie prowadziła naszą stronę już zawsze!
Kancelaria OLC www.kancelaria-olc.pl
Kancelaria OLC
Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązanej współpracy oraz wykonanych stron internetowych. Szczególną uwagę zwracamy na bardzo dobry i szybki kontakt oraz pomoc w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z obsługą stron. Polecamy Digital Guru jako partnera godnego zaufania i profesjonalnego w każdym calu.
Moje Makarony www.mojemakarony.pl
Karolina
Współpraca z Firmą Digital Guru przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Wszystkie sugestie, pytania i wątpliwości zostały dokładnie wytłumaczone i uwzględnione. W każdej chwili wiem, że mogłam liczyć na pomoc i ani razu się nie zawiodłam. Jestem bardzo zadowolona z projektu, jaki został dla mnie stworzony, uważam że wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie i co najważniejsze terminowo. W zasadzie każdy pomysł został natychmiast zrealizowany, a w kilkudziesięciu wiadomościach krok po kroku wszystko dokładnie wyjaśnione. Jestem bardzo wdzięczna Pani Ani za wszystkie dodatkowe rady i podpowiedzi w tworzeniu strony. Na wiele rzeczy sama nie potrafiłabym zwrócić uwagi, a współpracując z takim Fachowcem nie musiałam się o nic martwić. Wszystkim z czystym sumieniem polecam współpracę z Digital Guru.
1  2  3  4
_