Referencje

1  2  3  4
GaMa Outlet www.gamaoutlet.pl
Małgorzata Gad
FHU GaMa ma przyjemność polecić firmę Digital Guru. Współpraca z Digital Guru, polegająca na zaprojektowaniu i stworzeniu firmowego serwisu internetowego, była bardzo satysfakcjonująca.
Pracownicy firmy są otwarci na pomysły klienta i biorą je pod uwagę podczas pracy. Baza wiedzy, jaką posiada firma, naprawdę budzi podziw. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że personel firmy to profesjonaliści.
Doradztwo stoi tu na bardzo wysokim poziomie. Pomoc pracowników przy konkretnym wyborze jest znacznym ułatwieniem. Ich szeroka wiedza pozwala sprawnie podjąć odpowiednią decyzję.
OCO24 www.oco24.pl
Piotr Sobczak
Praca z firmą Digital Guru a w szczególności z Panią Anną nie była pracą, a czystą przyjemnością! Od pierwszego spotkania Pani Ania wykazała się pełnym profesjonalizmem. Wszystkie sprawy związane z serwisem internetowym przedstawia w sposób zrozumiały, prosty i przystępny nawet dla osób o ograniczonej wiedzy na temat budowy serwisów i stron internetowych. Co więcej do każdego pytania i problemu przedstawia kilka rozwiązań, aby można było wybrać to optymalne. Podczas trwania umowy, czyli budowy serwisu kontakt był zawsze szybki i w pełni wyczerpujący wszelkie wątpliwości. Firma doskonale dopasowuje się do klienta, nie zamyka się w ramach umowy, a stara się usatysfakcjonować klienta tak, aby efekt końcowy był w pełni zadowalający. Graficzne projekty i pomysły Pani Ani są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach a kolorystyka strony łączy się przyjemnie z treścią. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Digital Guru zarówno dla dużych graczy Internetowych jak i dla nowych firm, które chcą wyróżnić swoje strony w Internecie.
MadeBy.fi madeby.fi
Anna Rantakoski
Our collective have been very pleased working with Digital Guru, especially with Mrs. Anna. All our questions (I'll admit, there has been many of them) have been answered quickly and throughly. Also clearly enough for us not IT-persons to understand the answers well. All the work has been done very good, and if there has been something that needed to be changed it has been done quickly as well. The professional skills and opinions of Mrs. Anna have been exellent and well received by us, and our customers. We always have been feeling that we are "safe" with Digital Guru and are happy to continue working with them.
Waldemar Wróbel Doradca www.wrobeldoradca.pl
Waldemar Wróbel
Firma Digital Guru stworzyła dla nas od podstaw koncepcję i wizualizację materiałów firmy oraz firmowy serwis internetowy.
Digital Guru od początku wykazała się kreatywnym podejściem do projektu logo oraz architektury serwisu internetowego (wykorzystanie inicjałów firmowych). Dzięki temu w trakcie współpracy nasza ingerencja w projekt była na minimalnym poziomie. Prace graficzne były przeprowadzane sprawnie i dokładnie z naszymi uwagami.
Z przyjemnością stwierdzamy, że finalny efekt oddaje charakter naszego zespołu i podejścia do klientów.
Możemy poręczyć, że Digital Guru to partner godny zaufania, zorientowany na potrzeby klienta oraz na wysoką jakość usług.
1  2  3  4
_