Referencje


1  2  3  4
Moje Wypieki www.mojewypieki.com
Dorota Świątkowska
Współpraca z Digital Guru to sama przyjemność :-).
Prawie dwa lata temu zdecydowałam się przenieść swoje blogowe 'dziecko' kulinarne z platformy blogowej na własną stronę www. Za całe (ogromne!) przedsięwzięcie odpowiedzialne było właśnie Digital Guru. Nie żałowałam ani przez chwilę podjętej decyzji. Szybka, kulturalna i zawsze na wysokim poziomie obsługa (kontakt z p. Anią), rzeczowość w odpowiedziach mailowych i elastyczność. Terminy realizacji nie za długie (czasem ekspresowe, w zależności od terminów), szybka i bezproblemowa komunikacja, podpowiedzi ulepszeń strony, przedstawianie różnych propozycji i niestandardowych rozwiązań. Strona została wykonana wedle życzenia i co ważne dla mnie - w terminie, za rozsądną cenę. Projekt wykonany od początku do końca wzorowo :-). W razie wystąpienia błędów - szybka i pewna pomoc ze strony DG.
Solidna firma, bardzo polecam!
Sadybianka www.sadybianka.pl
Magdalena Fedorowska
Współpraca z firmą Digital Guru, a konkretnie z Panią Anną była ogromną przyjemnością. Od samego początku, na każdym kroku widać było pełen profesjonalizm. Pani Anna cierpliwie i bardzo wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Bezbłędnie trafiła w nasz gust i nasze potrzeby, często podpowiadając lepsze rozwiązania niż te, o których sami myśleliśmy. Komunikacja była perfekcyjna (w naszym przypadku mailowa), nigdy nie musiałam długo czekać na reakcję/odpowiedź. Strona wykonana bardzo szybko; sprawnie przetestowana i podłączona.
To jedna z niewielu firm, z którą miałam przyjemność współpracować nie mając ŻADNYCH zastrzeżeń. Z całą pewnością skorzystam z oferty Digital Guru przy następnych projektach. Polecam wszystkim w 100%!!!
MadeBy.fi madeby.fi
Anna Rantakoski
Our collective have been very pleased working with Digital Guru, especially with Mrs. Anna. All our questions (I'll admit, there has been many of them) have been answered quickly and throughly. Also clearly enough for us not IT-persons to understand the answers well. All the work has been done very good, and if there has been something that needed to be changed it has been done quickly as well. The professional skills and opinions of Mrs. Anna have been exellent and well received by us, and our customers. We always have been feeling that we are "safe" with Digital Guru and are happy to continue working with them.
Waldemar Wróbel Doradca www.wrobeldoradca.pl
Waldemar Wróbel
Firma Digital Guru stworzyła dla nas od podstaw koncepcję i wizualizację materiałów firmy oraz firmowy serwis internetowy.
Digital Guru od początku wykazała się kreatywnym podejściem do projektu logo oraz architektury serwisu internetowego (wykorzystanie inicjałów firmowych). Dzięki temu w trakcie współpracy nasza ingerencja w projekt była na minimalnym poziomie. Prace graficzne były przeprowadzane sprawnie i dokładnie z naszymi uwagami.
Z przyjemnością stwierdzamy, że finalny efekt oddaje charakter naszego zespołu i podejścia do klientów.
Możemy poręczyć, że Digital Guru to partner godny zaufania, zorientowany na potrzeby klienta oraz na wysoką jakość usług.
1  2  3  4