Referencje


1  2  3  4
Ita-Test www.itatest.pl
Małgorzata Czajkiewicz
Niniejszym pragniemy udzielić referencji firmie Digital Guru za profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Strona internetowa, stworzona dla naszej firmy, spełniła nasze oczekiwania. Zaś współpraca oraz komunikacja z p. Anną Padzik-Więcek układała się wzorowo - rzetelnie, terminowo i w miłej atmosferze. Na każde nasze pytania otrzymywaliśmy wyczerpujące informacje, a także różne możliwości i doradztwo rozwiązań.
Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnego i elastycznego wykonawcy strony internetowej.
CHAR-KOMP char-komp.pl
Janusz Charliński
Współpraca z firmą Digital Guru układała się bardzo pozytywnie.
Firma wykazała się dużym profesjonalizmem w realizacji projektu.
Pani Anna w sposób fachowy przygotowała stronę mojej firmy, podpowiedziała wiele ciekawych i nowatorskich rozwiązań.
Projekt idealnie spełnił moje oczekiwania a przy tym został zrealizowany terminowo i stosunkowo tanio.
Jestem w pełni zadowolony ze współpracy z firmą Digital Guru i śmiało mogę ją polecać.
Akcja Komunikacja www.akcjakomunikacja.pl
Agnieszka Padzik-Wołos
Jestem bardzo zadowolona z projektu, wykonanego przez firmę Digital Guru. Odpowiada mi zarówno sposób rozplanowania tekstu i grafik, jak i dobór kolorów. Wszystkie moje uwagi, zgłoszone w procesie tworzenia serwisu, zostały uwzględnione. Na każdym etapie projektu wiedziałam, co powinnam wykonać oraz jakie będą następne kroki (szczegółowe informacje otrzymywałam przez e-mail). Aplikacja do zarządzania stroną, która została mi udostępniona, jest prosta w obsłudze i nie wymaga szkolenia, a dzięki niej mogę sama modyfikować teksty czy dodawać zdjęcia. Szczerze polecam współpracę z Digital Guru, ze względu na poważne i profesjonalne traktowanie klienta.
Marta Polak www.martapolak.pl
Marta Polak
Digital Guru - polecam na wszystkie strony!

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Kontakt z Panią Anią zawsze był szybki i łatwy, a obsługa profesjonalna i kulturalna.
Projekt wykonany terminowo nie wymagał poprawek, wszystkie moje pomysły i sugestie zostały w nim uwzględnione. Otrzymałam też bezcenną pomoc w zainstalowaniu szablonu na serwerze. Bardzo mi się podoba i jestem naprawdę zadowolona. Dlatego polecam Digital Guru na wszystkie strony.
PTfoto.pl www.ptfoto.pl
Piotr Terebiński
Jeśli zależy Ci na funkcjonalnej i zarazem efektownej stronie internetowej - wybierz Digital Guru.
Firma wykazała się dużym profesjonalizmem i cierpliwością podczas realizacji projektu. Bez tej drugiej w kontaktach ze mną byłoby ciężko ;)
Idealnie spełniła moje oczekiwania. Dodatkowo podpowiedziała wiele ciekawych rozwiązań.
Szeroki wachlarz możliwości. Świeże i nieszablonowe spojrzenie na projekt. A wszystko to realizowane zgodnie z najnowszymi trendami oraz dostosowane do korzystania na wszystkich możliwych urządzeniach. Stuprocentowe zadowolenie klienta. To właśnie DIGITAL GURU! :)
Zdecydowanie polecam.
Outlet Polska www.outlet-polska.pl
Adam Bilik
Wszystkim tym, którzy szukają indywidualnych rozwiązań związanych z każdym pomysłem jaki urodzi się w głowie, a dotyczącym działalności w sieci - z największą przyjemnością mogę polecić firmę Digital Guru!
Mając za sobą lata współpracy z wieloma webmasterami - wiem co mówię: współpraca z Panią Anną Padzik i reprezentowaną przez nią firmę to czysta przyjemność. Wcieli w życie każdy pomysł, doszlifuje go swoimi spostrzeżeniami opartymi na doświadczeniu, oraz co najważniejsze - zrobi to szybko, a co najważniejsze (w porównaniu z innymi firmami) - TERMINOWO i NIEDROGO. Ci co mieli do czynienia z typowym informatykiem, wiedzą jak to jest ważne. :)
Zrobiliśmy z Digital Guru dwa duże serwisy, w tym jeden bardzo skomplikowany - i wszystko działa jak należy.
POLECAMY!
1  2  3  4