Referencje

1  2  3  4
Akcja Komunikacja www.akcjakomunikacja.pl
Agnieszka Padzik-Wołos
Jestem bardzo zadowolona z projektu, wykonanego przez firmę Digital Guru. Odpowiada mi zarówno sposób rozplanowania tekstu i grafik, jak i dobór kolorów. Wszystkie moje uwagi, zgłoszone w procesie tworzenia serwisu, zostały uwzględnione. Na każdym etapie projektu wiedziałam, co powinnam wykonać oraz jakie będą następne kroki (szczegółowe informacje otrzymywałam przez e-mail). Aplikacja do zarządzania stroną, która została mi udostępniona, jest prosta w obsłudze i nie wymaga szkolenia, a dzięki niej mogę sama modyfikować teksty czy dodawać zdjęcia. Szczerze polecam współpracę z Digital Guru, ze względu na poważne i profesjonalne traktowanie klienta.
Marta Polak www.martapolak.pl
Marta Polak
Digital Guru - polecam na wszystkie strony!

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Kontakt z Panią Anią zawsze był szybki i łatwy, a obsługa profesjonalna i kulturalna.
Projekt wykonany terminowo nie wymagał poprawek, wszystkie moje pomysły i sugestie zostały w nim uwzględnione. Otrzymałam też bezcenną pomoc w zainstalowaniu szablonu na serwerze. Bardzo mi się podoba i jestem naprawdę zadowolona. Dlatego polecam Digital Guru na wszystkie strony.
PTfoto.pl www.ptfoto.pl
Piotr Terebiński
Jeśli zależy Ci na funkcjonalnej i zarazem efektownej stronie internetowej - wybierz Digital Guru.
Firma wykazała się dużym profesjonalizmem i cierpliwością podczas realizacji projektu. Bez tej drugiej w kontaktach ze mną byłoby ciężko ;)
Idealnie spełniła moje oczekiwania. Dodatkowo podpowiedziała wiele ciekawych rozwiązań.
Szeroki wachlarz możliwości. Świeże i nieszablonowe spojrzenie na projekt. A wszystko to realizowane zgodnie z najnowszymi trendami oraz dostosowane do korzystania na wszystkich możliwych urządzeniach. Stuprocentowe zadowolenie klienta. To właśnie DIGITAL GURU! :)
Zdecydowanie polecam.
Moje Wypieki www.mojewypieki.com
Dorota Świątkowska
Współpraca z Digital Guru to sama przyjemność :-).
Prawie dwa lata temu zdecydowałam się przenieść swoje blogowe 'dziecko' kulinarne z platformy blogowej na własną stronę www. Za całe (ogromne!) przedsięwzięcie odpowiedzialne było właśnie Digital Guru. Nie żałowałam ani przez chwilę podjętej decyzji. Szybka, kulturalna i zawsze na wysokim poziomie obsługa (kontakt z p. Anią), rzeczowość w odpowiedziach mailowych i elastyczność. Terminy realizacji nie za długie (czasem ekspresowe, w zależności od terminów), szybka i bezproblemowa komunikacja, podpowiedzi ulepszeń strony, przedstawianie różnych propozycji i niestandardowych rozwiązań. Strona została wykonana wedle życzenia i co ważne dla mnie - w terminie, za rozsądną cenę. Projekt wykonany od początku do końca wzorowo :-). W razie wystąpienia błędów - szybka i pewna pomoc ze strony DG.
Solidna firma, bardzo polecam!
Sadybianka www.sadybianka.pl
Magdalena Fedorowska
Współpraca z firmą Digital Guru, a konkretnie z Panią Anną była ogromną przyjemnością. Od samego początku, na każdym kroku widać było pełen profesjonalizm. Pani Anna cierpliwie i bardzo wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Bezbłędnie trafiła w nasz gust i nasze potrzeby, często podpowiadając lepsze rozwiązania niż te, o których sami myśleliśmy. Komunikacja była perfekcyjna (w naszym przypadku mailowa), nigdy nie musiałam długo czekać na reakcję/odpowiedź. Strona wykonana bardzo szybko; sprawnie przetestowana i podłączona.
To jedna z niewielu firm, z którą miałam przyjemność współpracować nie mając ŻADNYCH zastrzeżeń. Z całą pewnością skorzystam z oferty Digital Guru przy następnych projektach. Polecam wszystkim w 100%!!!
GaMa Outlet www.gamaoutlet.pl
Małgorzata Gad
FHU GaMa ma przyjemność polecić firmę Digital Guru. Współpraca z Digital Guru, polegająca na zaprojektowaniu i stworzeniu firmowego serwisu internetowego, była bardzo satysfakcjonująca.
Pracownicy firmy są otwarci na pomysły klienta i biorą je pod uwagę podczas pracy. Baza wiedzy, jaką posiada firma, naprawdę budzi podziw. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że personel firmy to profesjonaliści.
Doradztwo stoi tu na bardzo wysokim poziomie. Pomoc pracowników przy konkretnym wyborze jest znacznym ułatwieniem. Ich szeroka wiedza pozwala sprawnie podjąć odpowiednią decyzję.
1  2  3  4
_